2022-01-09
Komentarzy: 10
Kategoria: Wydarzenia
KONGRES N ENERGIA - Podsumowanie roku 2021!

Podsumowanie i wyróżnienia za 2021 rok w NENERGIA.

Szósty stycznia w Święto Trzech Króli spotkaliśmy w Wieluniu w centrum Polski aby wszyscy nasi doradcy w  Polsce mieli sposobność dowiedzieć się jakie sukcesy osiągnęliśmy w 2021 roku i wyróżnić osoby, które osiągnęły ponadprzeciętne wyniki. 

Na początek podsumowaliśmy wyniki N Energia.

Wyniki NEnergia 2021

Było wiele wyników i kategorii, zaczynając od tego, że obrót grupy sprzedaży firmy N Energia to 75,447 mln zł, przy wypłaconych prowizjach od sprzedaży w wysokości aż 8.851.121,74 zł. Instalacje fotowoltaiczne założone przez N Energia wyprodukowały 15.567.457,90 kWh. Dzięki również naszym instalacjom zostaje zredukowana emisja CO2 o 12,454 tyś. ton, a oszczędności naszych klientów wyniosły aż 15.499.897,20 zł. 

Byliśmy cytowani jako eksperci w wielu branżowych portalach i to nie były artykuły sponsorowane!

NEnergia w prasie i internecie

Jako zespół R-TEAM wykonaliśmy obrót na poziomie prawie 30 MLN złotych i jest to 39,5% całej sprzedaży firmy N Energia.

RTEAM

 

Co przyniesie nowy rok?

Nowy rok przywitał nas mnóstwem pracy ponieważ wiemy, że teraz, w tej chwili jest moment na działanie. Dlatego jako doradcy do początku marca pomagamy wszystkim chętnym aby posiadali własne elektrownie fotowoltaiczne na terenie całego kraju i zostali przyłączeni na starych zasadach net-meteringu a my już przygotowujemy się na net-billing który wejdzie od 1 kwietnia 2022.

Po podwyżkach cen za ogrzewanie jesteśmy również gotowi do pracy z pompami ciepła firmy Viessmann. Już w poprzednim roku nasza współpraca przyniosła dużą sprzedaż a 2022 będzie stał “pompami ciepła” i widzimy jak największe firmy na rynku zbroją się w materiały a my będąc na w grupie tych kilkunastu największych firm jesteśmy gotowi.

To następny powód aby dołączyć do naszego R-Teamu ponieważ jak zapowiada rząd dotacje w 2022 roku będą dotyczyć Fotowoltaiki w programie “Mój Prąd 4.0”. Pomp ciepła w programie “Moje Ciepło” a także rozszerzeniu dotacji do magazynów energii i ładowarek samochodowych.

Ten rok przyniesie wiele pracy ale i ciekawych zmian, które będą profesjonalizować cały rynek OZE. Nasze plany są już rozpisane do 2024 roku dlatego szukamy i chcemy współpracować z najlepszymi doradcami w branży którzy chcą zagrzać tu miejsce na dłużej - czekamy być może na Ciebie. 

Jak budować energetyczne zespoły sprzedażowe?

Nasze kongresy są także miejscem gdzie budujemy wartość. W jednym z paneli tematycznych zostały nam udzielone cenne wskazówki motywacyjne jakimi cechami powinni wyróżniać się liderzy, którzy chcą budować zespoły są to m. in. cechy takie jak: entuzjazm, zaangażowanie, elastyczność, relacje, efektywność, taktyka, cel, zaufanie, koncentracja, wyrozumiałość. 

Opieka posprzedażowa kluczem do zdobywania poleceń.

Ten panel był wyjątkowy ponieważ kilku doradców N Energia opowiedziało historie z klientami gdzie były różnego rodzaju problemy techniczne, często nie z winy firmy ale właśnie o to chodzi w opiece posprzedażowej aby klient był pewny, że my jako opiekunowie zawsze odbieramy telefon, pomożemy i znajdziemy rozwiązanie problemu. 

To branża budowlana i naszym obowiązkiem jest aby inwestor zawsze czuł że ma wsparcie w nas jako doradcach i w firmie. Tak budujemy relacje które przekształcają się w zadowolenie klienta który poleca nas znajomym. To jest branża relacji a my jako doradcy poczuwamy się do tego aby każda instalacja była bezpieczna. Tak budujemy nasz biznes na lata w branży odnawialnych źródeł energii.

Twój wizerunek w internecie i Social Mediach.

Czasy po pandemii pokazały, że klienci coraz częściej szukają w internecie nas doradców. R-Team stworzył panel w którym Managerowie regionalni Krzysztof Schmidtke oraz Piotr Bugdał pod przewodnictwem dyrektora krajowego Pawła Rżysko przeprowadzili prezentację pokazując, że można zdobyć nawet 70% kontaktów poprzez działania w internecie, zakładając landing page, strony www, budując Fanpage na Facebooku czy prowadząc grupę, wspomagać się narzędziami takimi jak wizytówki Google i reklama w internecie.

Budowa marki w internecie RTEAM

Najważniejszy przekaz tego panelu to budowanie marki osobistej w internecie i nastawienie na długoterminowe cykliczne działanie. Tego uczymy w naszym zespole, podnosząc kwalifikacje osób które działają standardowo.

Strategia pracy przez internet w branży OZE

Budowa własnej marki w internecie w branży OZE

Net-biling w N Energia.

Prezes Bartosz Bąbrych prowadzący ten panel wspomniał , że jako jeden z doradców mając za sobą sprzedanych ponad 100 instalacji fotowoltaicznych mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że firma N Energia jako pierwsza w Polsce będzie miała narzędzia do profesjonalnych obliczeń stop zwrotu w nowym systemie net-billing. Zaplanowane są szczegółowe wdrożenia doradców już od stycznia, tak by być gotowym na nowe zasady od 1 lipca 2022. 

Jest to szczególnie ważny temat dla doświadczonych i nowych osób w branży, co dowodzi że cały czas firma się profesjonalizuje i stawia na rozwój.

Netbiling i Netmetering 2022


Netbiling a prosument 2020

Pompy Ciepła w argumentacji sprzedażowej.

Firma Viessmann jako nasz partner w biznesie stawia na jakość od 100 lat. Biorąc przykład z tak potężnej firmy podczas szkolenia sprzedażowego dowiedzieliśmy się o potencjale i wzmocniliśmy nasze atuty sprzedażowe.

Potencjał rynku pomp ciepła NEnergia 2022

Viessmann daje nam sprzedawcom takie argumenty, jak:

  • jedyna w Polsce infolinia serwisowa 24/7,
  • wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie,
  • dostępność sprzętu poprzez to że fabryka pomp jest w Legnicy w Polsce,
  • 850 ekip monterskich i serwisowych w całym kraju. 

Można tu jeszcze dodać wiele argumentów, jednak nam jako firmie daje to pewność, że instalacje są bezpiecznie montowane i serwisowane. A kiedy inwestor jest zadowolony to i my doradcy tak samo śpimy spokojnie.

Systemy motywacyjne NENERGIA 2022.

Nagrody zawsze motywują do działania i z nowym rokiem zostały nam przedstawione nowości gdzie dla debiutantów są dodatkowe nagrody pieniężne do 1500zł.

N Energia coraz lepiej o nas dba dlatego przygotowała bonusy w sztabkach złota aby doświadczeni doradcy część wynagrodzenia była odporna na inflację. Jest o co walczyć!

NGOLD NENERGIA

Dla Managerów został rozszerzony N Bonus czyli odpowiedni procent prowizji z całego obrotu firmy. Nie lada gratka za budowanie systematycznie działających zespołów.

N Wakacje, jak sama nazwa mówi to wspólny wyjazd na wakacje z prezesami firmy na 1 tydzień co pół roku. To wspaniała okazja dla najbardziej zaangażowanych osób zbudować relacje z właścicielami firmy oraz budowanie relacji i wymienianie się doświadczeniami z najbardziej zaangażowanymi osobami.

NWAKACJE w NENERGIA

Coś się kończy, coś zaczyna.

W 2022 pewne tematy branżowe się kończą a nowe zaczynają i My jako R-Team jesteśmy wspólnie z N Energia na to przygotowani. 

Coś się kończy coś zaczyna. Jan Paweł Tomaszewski

Mamy wielkie wsparcie techniczne od firmy i motywacyjne od naszego zespołu. Wszyscy obiecaliśmy sobie że rok 2022 przyniesie nam podwojenie lub potrojenie już comiesięcznych pięciocyfrowych wypłat. 

Czego i Tobie czytelniku życzymy.

Pozdrawiamy! Zespół RTEAM

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO RTEAM? KLIKNIJ I NAPISZ DO NAS!
image
Adam MANAGER
Na kongresie dowiedzieliśmy się wielu ważnych informacji, jedną z nich było to że jako grupa RTeam zrobiliśmy największą sprzedaż w całej firmie. Prezesi przekazali nam informacje o obrotach firmy które świadczą o tym jak szybko się rozwijamy i że idziemy w dobrym kierunku. Poznaliśmy też nowe bonusy które będziemy dostawali za naszą sprzedaż oraz zaangażowanie.
image
Anna MANAGER
Kongres firmowy to również jedna z okazji na wspólne spotkane zespołowe na żywo. Zespół Rteam wyróżnia się w firmie wyjątkową energią jaka bije od nas i która jest widoczna też dla postronnych. Rodzinny klimat jak stworzyliśmy pod przywództwem najlepszego lidera przekłada się na ilość osób w zespole, które na stałe są zaangażowane w działania. Każdy kto poważnie podejdzie do pracy z nami pozostaje na zawsze. Dzięki niesamowitej intuicji i zrozumieniu, jesteśmy w stanie pokonać indywidualne problemy i piąć się dalej w górę.
image
Mariusz MANAGER
To był bardzo dobry rok! Zarówno dla firmy jak i dla każdego z osobna. Miło się patrzy jak kompetencje doradców rosną z dnia na dzień. I jeśli ktoś kto chce dołączyć pomyśli sobie, że tej wiedzy nie jest w stanie opanować, to od razu powiem, że ten lęk przed nieznanym jest zupełnie niepotrzebny. System wdrożenia nowej osoby jest tak ułożony, że wystarczą Twoje dobre chęci abyś mógł/mogła każdego dnia rozwijać swoje kompetencje jako doradca do spraw OZE.
image
Przemysław MANAGER
Wow RTEAM najlepiej sprzedający zespół w firmie robi wrażenie. Nowe możliwości w branży oprócz fotowoltaiki to banki energii, ładowarki samochodowe czy pompy ciepła, która ciągle się rozwija i daje nowe rozwiązania techniczne oraz możliwości zarobienia fajnych pieniędzy. Prezentacja Dyrektora Generalnego Pawła wraz z Managerami Regionu Piotrem i Krzysztofem naprawdę pokazuje jaki kawał dobrej roboty już zaczęliśmy robić i jak namieszamy jeszcze w branży OZE.
image
Jolanta MANAGER
Bardzo cenie sobie to, że co jakiś czas organizowane są tego typu wydarzenia!
Co prawda podstawą jest posiadać wewnętrzna motywacje, aczkowiek czasami i taka zewnętrzna jest potrzebna :) a to jaką dostajemy na eventach jest bezcenna! Dziękuję!
image
Anna MANAGER
Uwielbiam kongresy , bo właśnie na nich udowadniam sobie ile zrobiliśmy grupa R team w firmie , a liczby mówią same za siebie 29 563 mln obrotu w firmie . Cyfry są mega pokaźne . Również uczestniczenie w kongresie dało mi ogromna wiedzę i kolejne udowodnienie sobie , że jestem w dobrym miejscu . Rynek fotowoltaiki się nie kończy , on dopiero się zaczyna ☺️ Zostaną tylko najlepsi i osoby mające dużą wiedzę z prawa energetycznego . Nasza firma z niewielu jest na to już dzisiaj przygotowana . Kolejna szokująca wiadomością było to jak ogromne fundusze będą przekazane na rynek pomp ciepła as 8 miliardów zł ? więc myśle , że to kolejny dowód , że warto już dziś zapoznać się i wejść razem do nas i rozwalać rynek !!! Dodatkowo energia , ludzie i lider , który pragnie dla ciebie sukcesu i każdego dnia się do niego przyczynia . Wiem , że trafiłam na najlepszy moment w swoim życiu . Moment , który dał mi tak przeogromne możliwości i firmę i ludzi , którzy na codzień się wspierają
image
Dawid REKRUT
Jako osoba stawiająca swoje pierwsze kroki w OZE, śmiem twierdzieć o wyborze jaki dokonałem, że trafiłem w grono bardzo dobrych specjalistów od których bije energia a zarazem ludzi chętnych do dzielenia się gromną wiedzą jaką posiadają w tej branży. Od każdego bije chęć pomocy, wspólnoty. Czuje się tutaj jak w rodzinie, która jest z z sobą na dobre i na złe. Duże znaczenie ma też nasz lider, który bardzo dobrze zarządza zespołem.
image
Marcin DORADCA
Z roku na rok ilość osób oraz liczby jakie pojawiają się podczas kongresu rosną. Świadczy to jedynie o naszej jakości oraz zaangażowaniu jakie dajemy od siebie.
Wydarzenia jak te, to nie tylko spotkania z całym R-Team oraz firmą na żywo. To coś więcej. Siła oraz energia jaką można na żywo, niemalże namacalnie poczuć jest niepowtarzalna.
Nasz lider Paweł, wielokrotnie już cytowany, stworzył coś, czego szuka każdy z nas w życiu oraz pracy. Bliskość, zrozumienie, energia oraz niesamowite wsparcie które każdy z nas otrzymuje oraz daje od siebie, kreuje jedyny w swoim rodzaju klimat.
image
Grażyna DORADCA
Kongres podsumowujący 2021 rok pokazał jak wiele można osiągnąć w branży OZE. Ogromna ilość wyróżnień i nagród za najlepsze wyniki jest motywatorem do działania w 2022 roku.
Rynek OZE dopiero się rozkręca. Właśnie na takich spotkaniach widać jaki jest potencjał w tej branży.
image
Krzysztof MANAGER
Ta konferencja na długo pozostanie w mojej pamięci i wcale nie dlatego że miałem na niej swoje 5 minut ale dlatego że utwierdziła mnie w przekonaniu że jestem w najlepszym możliwym miejscu w najlepszym możliwym czasie :) Do tego te wszystkie narzędzia które dostajemy od firmy, to wszystko sprawia że sama sprzedaż fotowoltaiki, pomp ciepła, banków energii oraz innych produktów OZE jest mega prosta, wystarczą chęci bo o tym się po prostu mówi, a sama sprzedaż jest efektem ubocznym :)

Przeszukaj bloga

Polecane Posty

Jak przygotować się na Black-Out Wiele osób myśli, jak poradzić sobie w czasie, kiedy zabraknie prądu chociażby na kilka minut. Myślimy także o tym jak przygotować się na dłuższe wyłączenia energii. Kliknij i poznaj możliwości.
Półroczna konferencja N-Energia Co pół roku, zarząd Prezesów i Dyrektorów firmy ,,N Energia’’ organizuje kongres, na którym wraz ze swoimi współpracownikami podsumowuje ostatnie 183 dni.
Czyste Powietrze Plus - ile i dla kogo? Co zmieniło się w nowej odsłonie programu Czyste powietrze plus? Dla kogo jest dedykowana zmiana i co niesie ze sobą? jaka jest procedura? O tym wszystkim przeczytasz w tym artykule.
Serwis fotowoltaiki i gwarancja. Kilka rzeczy o których każdy powinien wiedzieć. Chcesz wiedzieć na co zwracać uwagę wybierając sprzęt i ekipę wykonawców aby mieć realna gwarancję, a nie tylko nic nie znaczący papier? Przeczytaj!
Wybór rodzaju źródła ciepła dla domu Zastanawiałeś się kiedyś nad alternatywą dla ogrzewania domu paliwem stałym? Wyobraź sobie komfort ustawienia temperatury w domu z poziomu swojego fotela lub z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą smartfonu.