N AKADEMIA – kto i co się za tym kryje? 


Dzień dobry! 

Nazywam się Paweł Rżysko i jestem dyrektorem generalnym wiodącej, polskiej firmy, działającej w branży odnawialnych źródeł energii (OZE) - N Energia. Moje kilkuletnie obserwacje sprzedawców i początkujących adeptów fotowoltaicznych zainspirowały mnie do stworzenia platformy oferującej podstawowe, gruntowne szkolenia, które dodają pewności siebie i siły do działania w tej branży, której tzw. „5 minut” ciągle trwa. Nawet, jeśli pierwsze doświadczenia w roli sprzedawcy masz już za sobą, zapraszam Cię do dołączenia do mnie i mojego zespołu! 


R TEAM!


Rżysko Team, czyli R Team to jedna, i dla nas najważniejsza, część N Team’u działającego z ramienia N Energii.


Czym jest N AKADEMIA

 • To projekt dla początkującego i już działającego sprzedawcy.
 • To chęć działania i zmieniania swojej codzienności.
 • To sposób na zarabianie pieniędzy bez konieczności wyrabiania normy godzinowej. 
 • To zbiór wiedzy z ponad 3 lat doświadczeń w branży OZE.
 • To narzędzie, który partner R Teamu otrzymuje za darmo.
 • To ludzie z pasją, którzy w branży OZE odnieśli bezapelacyjne sukcesy i podnosząc sobie samym poprzeczkę - nie mówią „stop”

Na rynku Odnawialnych Źródeł Energii działamy od ponad 3 lat, spotykamy się z wieloma ograniczeniami na tym polu, których często nie potrafi „przeskoczyć” nawet najlepszy lider/ manager sprzedaży. Tylko nieliczni wiedzą jak to zrobić. Zespół R Team jest najlepszym przykładem tego jak w krótkim czasie, poprzez zastosowanie skutecznych działań, można odnieść wiele, multiplikujących się ciągle sukcesów. MY wiemy jak to robić, i co więcej, poprzez tą platformę i moduł edukacyjny z przyjemnością podzielimy się tą wiedzą z Tobą. 


Jeśli już działasz w branży OZE, czas wejść na kolejny level Twojej sprzedaży. Jeśli potrzebujesz w tym pomocy. Porozmawiajmy!


W 2022 roku branża OZE zaliczy ogromna transformację, tak samo jak nasz kraj zalicza obecnie transformację energetyczną. Nie każdy doradca będzie doradcą, tak jak nie każda instalacja fotowoltaiczna produkuje prąd w takiej ilości jakbyśmy chcieli. W kolejnych latach doradca fotowoltaiczny, aby móc sprzedawać swoje instalacje będzie potrzebował znacznie więcej wiedzy w zakresie czytania faktur, znajomości prawa i legislacji, rynku energetycznego, czy samej możliwości przyłączenia instalacji do sieci. Zakłady energetyczne będą odmawiały przyłączenia instalacji do sieci. Dlaczego, i jak sobie z tym poradzić? My już teraz jesteśmy na to przygotowani i pracujemy nad uniwersalną strategią wdrażania naszych doradców, jak również wszystkich nowych adeptów gotowych do reprezentowania branży oraz marki N energia.


DOM


Na rynku brakuje ekspertów specjalizujących się w fotowoltaice, pompach ciepła, bankach energii. Jeśli myślisz długofalowo o działalności w tej branży i chcesz zostać ekspertem, nie na chwilę a na lata, pamiętaj, aby umiejętnie wybierać drogę, którą chcesz podążać. Dobry produkt, dobrej jakości usługa montażu, a przede wszystkim wysokiej jakości usługa doradcza muszą iść w parze. 


Co gwarantuje Ci N AKADEMIA

 • Rozwinie Twoje sprzedażowe kompetencje.
 • Pozwoli Ci podjąć pracę w wiodącej i stabilnej firmie, działającej w branży OZE.
 • Know-how, wiedzę, którą już zdobyliśmy za Ciebie.
 • Certyfikat Doradcy Odnawialnych Źródeł Energii.
 • Naukę, jak zbudować własny zespół podwajając wyniki sprzedaży.
 • Automatyzację edukacji własnej oraz Twojego zespołu.
 • Element dźwigni w budowie Twojego biznesu w ramach R Team by N Energia.
 • Darmowe szkolenia warte minimum kilka tysięcy złotych.
 • Niezliczone pokłady pozytywnej energii do działania!


Certyfikat


Kilka najważniejszych możliwości N AKADEMII:

 • Otrzymujesz kurs „Skutecznego doradcy ds. Odnawialnych Źródeł Energii”. Jest to pakiet ponad 28 szkoleń w zakresie funkcjonowania oraz sprzedaży instalacji. fotowoltaicznych i pomp ciepła, na zakończenie którego otrzymujesz Certyfikat. 
 • Własną stronę landing page opartą n domenie N-Akademia.pl (subdomena TwojaNazwa.n-akademia.pl  - strona budująca wizerunek profesjonalnego doradcy oraz eksperta w branży), która pomaga w kreowaniu wizerunku w Social Mediach. 
 • Doradztwo i nadzór nad profesjonalnym prowadzeniem kanałów komunikacji z Twoim potencjalnym klientem/współpracownikiem tj: profil prywatny na Facebook, fanpage na Facebook’u, Youtube. Szkolenia z tego zakresu umożliwią Ci stworzenie wiarygodnego, eksperckiego wizerunku.
 • Link referencyjny do polecania platformy wśród Twoich znajomych. Dzięki unikalnemu ID, wszystko co polecisz, sprzedasz, czy zbudujesz, używając linku referencyjnego, zawsze da korzyść Tobie. Ty i cały Twój zespół sprzedaży lawinowo możecie rozpowszechniać możliwości platformy biznesowej N-Akademia.pl, czerpiąc z tego stałe, wymierne korzyści.
 • Plan kariery w N Energia. Możliwości, które reprezentujemy w oparciu o platformę N-Akademia.pl automatyzują nie tylko biznes czy wdrożenie nowego doradcy, ale przede wszystkim oszczędzają Twój czas dodając element dźwigni do Twoich rezultatów. Dzięki możliwościom platformy możesz wdrażać Twój zespół w kilku miejsca w Polsce naraz.  
 • Współdzielony Zespołowy Kalendarz, który pomaga w planowaniu działań i organizacji wspólnych wydarzeń.
 • Chat, na którym możesz skontaktować się z resztą struktury, potencjalnym rekrutem czy grupą osób, które dobierzesz do wybranej konwersacji.
 • Dostęp do branżowego bloga tematycznego . Wystarczy dodać do ulubionych, zasubskrybować kanał a wszystkie nowości ze świata Odnawialnych Źródeł Energii trafią do Ciebie. 
 • Serwer, na którym są umieszczane wszystkie dokumenty pomocne w pracy Skutecznego Doradcy ds. OZE.


Akademia


Ze szczerą radością i świadomością funkcjonalności platformy i korzyści, które otrzymasz rejestrując się na N-Akademia.pl zapraszam Cię do nas z całym R Team’em. 


Przekonaj się czy:

 • OZE to branża dla Ciebie?,
 • N ENERGIA to firma którą chciałbyś reprezentować?
 • R TEAM to zespół, w którego szeregach chcesz działać?
 • N-Akademia.pl to platforma, która może wnieść Cię na wyższy level dochodów w Twoim biznesie, w branży Odnawialnych Źródeł Energii. 


Na platformie czekają na Ciebie 4 całkowicie darmowe szkolenia, gdzie opowiemy Ci:

 • kim jesteśmy i co dokładnie robimy,
 • pokażemy możliwości finansowe, które oferuje firma N Energia

 • wskażemy kierunek branży, jej potencjał oraz obecne fakty dotyczące transformacji energetycznej.
 • informujemy co trzeba zrobić, aby wziąć udział w  procesie rekrutacji na stanowisko doradcy/ managera ds. OZE w N Energia


Potencjał 3XN


Zainwestuj swój czas w branżę OZE razem z R Team’em = Ciesz się szybkim wzrostem umiejętności i patrz jak Twoje przychody rosną !


Do zobaczenia w kursie Potencjał 3xN! 

DOŁĄCZ I WSPÓLNIE Z NAMI BUDUJ SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ!
image
Anna MANAGER
Bycie w zespole Rteam i współtworzenie portalu Nakademia to dla mnie wyróżnienie. Dwa lata temu nie miałam pojęcia co to jest fotowoltaika, pomy ciepła czy banki energii. Od kiedy dołączyłam do firmy N-energia poznałam pojęcia związane z tematem OZE oraz niesamowite osoby na czele z naszym dyrektorem Pawłem Rżysko. Dzięki rodzinnej atmosferze i niesamowitemu wsparciu poznawałam odnawialne źródła energii, które pozwalają nie tylko na ogrzewanie wody ale i zasilanie oraz ogrzewanie prądem całego domu. Dzięki takim rozwiązaniom możemy oferować klientom dom pasywny, który jest energooszczędny i daje zarówno bezpieczeństwo energetyczne jak i finansowe. Teraz mając szeroką wiedzę mogę nie tylko wspierać klientów w podejmowaniu korzystnych decyzji. Dzięki zespołowej współpracy stworzyliśmy portal N-akademia. Dlatego teraz jeszcze łatwiej mogę dzielić się swoją wiedzą i wprowadzać nowe osoby w temat odnawialnych źródeł energii.
image
Adam MANAGER
Od ponad 2 lat mam zaszczyt współpracować z firmą N Energia. Od kilku miesięcy wraz z całą grupą R Team pracujemy nad projektem N Akademia który pozwoli tobie w bardzo łatwy i szybki sposób do nas dołączyć a co za tym idzie zarabiać razem z nami. Dołączając do nas dostaniesz narzędzia i wszystkie wskazówki które pozwolą Ci osiągnąć sukces w tej branży. Praca w branży OZE jest dla mnie dość ciekawą jak i satysfakcjonującą pracą ponieważ ludzie którzy kupią ode mnie instalacje fotowoltaiczną przestają płacić za prąd a co za tym idzie oszczędzają swoje pieniądze. Połączenie fotowoltaiki na przykład z pompą ciepła lub innym ogrzewaniem elektrycznym daje nam podwójną korzyść ponieważ zapominamy o rachunkach za prąd i kosztach związanych z ogrzewaniem domu. Branża OZE cały czas się rozwija i pozwala wprowadzać nam na rynek nowe produkty. W pierwszym kwartale 2022r rusza kolejna edycja dofinansowania Mój prąd 4.0 będzie on dodatkowo wspierał takie projekty jak; banki energii, magazyny chłodu lub ciepła, systemy do zarządzania energią w gospodarstwie domowym, ładowarki do samochodów elektrycznych. Każde dofinansowanie wspiera nie tylko klienta ale również nas ponieważ dzięki dotacji klient ma większe możliwości finansowe a co za tym idzie szybciej kupi od nas dany produkt. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam Cię do współpracy i naszego zespołu.
image
Patryk MANAGER
Według mnie, to co dzieje się właśnie na n-akademia to ogromny przełom. Grupa R Team to ciągły rozwój i praca, która przynosi ogromne efekty. Już pierwsze projekty takie jak Kariera Fotowoltaiczna, czy Fotowoltaika na obcasach zaowocowały wieloma sukcesami. N Akademia to wejście na kolejny poziom - a mówiąc konkretnie poziom, który deklasuje wszystkie grupy sprzedażowe w Polsce w branży OZE. Ciesze się, że mogę w tym uczestniczyć i uświadamiać ludzi o możliwościach jakie daje OZE, bo przecież to nie tylko fotowoltaika, ale też banki energii, pompy ciepła, dom energooszczędny czy dom pasywny. Dzięki temu jesteśmy w stanie być samowystarczalni energetycznie. A biorąc pod uwagę to, że dofinansowania, takie jak Mój Prąd 4.0, (który ma być rozszerzony o magazyny energii czy ładowarki do samochodów elektrycznych) znacznie pomagają finansowo w inwestycjach OZE, ten rynek będzie rozwijał się latami. Jesteśmy w idealnym momencie, żeby go wykorzystać, a zarazem dawać ludziom fachową wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii, czego właśnie uczy N-Akademia.
image
Gabriela REKRUT
Współpraca z firmą N-Energia to wiele możliwości, szansa rozwoju jakiej nie dał mi nikt wcześniej. Od kilku miesięcy Tworzyliśmy wraz z całym R Teamem platforrmę, aby dać szansę osobom, które się zastanawiają czy rynek Fotowoltaiki nie jest już przesycony, otóż ta branża to nie Tylko instalacje fotowoltaiczne, to także Pompy Ciepła, Banki Energii, Ładowarki do aut elektrycznych to ciągły rozwój i pojawianie się coraz większej ilości tych produktów. Jeżeli zauważyłeś jak szybko Fotowoltaika zdobyła popularność, to pomyśl co będzie z kolejnymi produktami. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom, możemy zapewnić bezpieczeństwo finansowe, energetyczne i techniczne, które od zawsze podkreśla Firma N-Energia.
image
Krzysztof MANAGER
Współpracę z N ENERGIA rozpocząłem 2 lata temu, szukałem opcji aby dorobić sobie do etatu.
Jak się okazało przy minimalnym zaangażowaniu zacząłem zarabiać więcej niż na etacie. Dzięki otrzymanym szkoleniom oraz wsparciu na każdym etapie rozwijam się każdego dnia... i nie tylko finansowo ale także mentalnie, za co jestem MEGA MOCNO WDZIĘCZNY. Jedyne czego żałuję to że moja decyzja aby zaangażować się w to na poważnie musiała aż tyle trwać...
Dziś jestem na 100% PEWNY że była to właściwa decyzja ??
image
Jolanta MANAGER
Kiedy zaczynałam pracę w N-Energia, nie do końca widziałam siebie w roli doradcy ,zwłaszcza ,że wśród ludzi krąży błędne przekonanie ,że jest to zawód przeznaczony dla mężczyzn.
Mimo wszystko chciałam spróbować a przekonało
mnie to, że jest to bardzo przyszłościowa branża.
Coraz więcej osób jest świadomych tego, że inwestycja typu instalacja fotowoltaiczna bądź pompa ciepła jest jedną z lepszych ,zwłaszcza ,że jako państwo i świat dążymy w stronę Odnawialnych źródeł energii.
Nowi dorady, którzy zaczynają z Nami współpracę, już na starcie dostają wiele wsparcia i narzędzi z którymi sukces jest murowany!
image
Piotr MANAGER
Szukałem biznesu na lata i znalazłem go w 2020 roku. Tak To branża Energii jej zawsze będzie nam mało, dlatego cieszę się że wspólpracuję jako doradca i opiekun moich kleintóa z całym R-Team jako zespołem gdzie wymieniamy się doświadczeniami i razem podnosimy swoje kompetencje na wspólnych wyjazdach "do pracy" i "integracji" a N Energia jako partner strategiczny pomaga nam realizować wszystko co nasz klient zapragnie w postaci produktów OZE. Cieszy mnie to ze przed nami po fotowoltaice firma ma już w swojej ofercie Pompy Ciepła Viesssman oraz jesteśmy przygotowani produktowo na nadchodzący 2022 rok gdzie wejdziemy z magazynami energii, ładowarkami i inymi rozwiązaniami energetycznymi. Zaszczyt być Tu z WAMI :)
image
Piotr REKRUT
Mimo że rozpocząłem współpracę z firmą N-Energia stosunkowo niedawno, od początku wiedziałem że to miejsce dla mnie. Podczas wszystkich spotkań firmowych, wyjazdów oraz na spotkaniach zespołowych wchłonąłem ogromną ilość wiedzy na temat branży OZE.
W tym czasie wspólnie doszliśmy do momentu kiedy to możemy pokazać Wam wszystkim naszą platformę N-Akademia, na której dowiesz się więcej na temat m. in. fotowoltaiki, samowystarczalności energetycznej, pomp ciepła oraz o całej branży OZE.
Decydując się na współpracę z Nami uzyskasz wsparcie całego zespołu R-Team, szkolenia oraz wskazówki jak krok po kroku osiągnąć sukces. R-Team wspomoże Cię, by Twoja kariera fotowoltaiczna poszła w jak najbardziej odpowiednim torem.
Z początkiem przyszłego roku 2022, startuje kolejna już edycja dofinansowania Mój prąd 4.0, który będzie wspierał nie tylko fotowoltaikę, ale również ładowarki do samochodów elektrycznych, banki energii, systemy do zarządzania energią w gospodarstwie domowym oraz magazyny chłodu lub ciepła.
Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom pomagamy Naszym klientom zainwestować w swoje bezpieczeństwo energetyczne oraz finansowe, tworząc dom energooszczędny.
Jeśli zainteresowało Cię to jakie możliwości oferuje kariera fotowoltaiczna oraz wsparcie całego R-Team, zapraszam Cię do współpracy z Nami!
image
Anna MANAGER
Z firma N energia współpracuje blisko dwa lata . Wcześniej przed współpracą z tą spółka szukałam rozwiązań jak doprowadzić swoje życie do tzw. wolności finansowej . Fakt , był takie że produkty , które próbowałam sprzedawać nie były tak wspaniałe i potrzebne , aby ludzie pragnęli je posiadać . Dziś uczestniczę w branży , w której produkty które oferuje są przez nas bardzo potrzebne . Świadomość energetyczna na tyle się rozwija i rośnie , że powstały odpowiednie programy wsparcia , aby każdy mógł sprawić , aby jego dom stał się domem pasywnym. Można sobie tylko wyobrazić jak ta branża rośnie ( wymiana pieców tzw.kopciuchów 2025 rok , wymiana pieców na ekogroszek 2028 rok , rosnące ceny prądu i gazu , ostatnie wyjeżdzajcie auto spalinowe z lini produkcyjnej do 2030 roku a do 2035 ostatnie zarejestrowane auto spalinowe . Ta branża to dopiero początek rewolucji energetycznej . Jeszcze wiele przed nami a rynek się nie kończy on się dopiero zacznie . Piękne jest współtworzyć coś co jest potrzebne na rynku , wspierającego przez UE i na dodatek możliwość zarobienia 3 krotnie większych pieniędzy niż na etacie . Kolejna zastanawiająca rzeczą jest to , że skoro jest spora konkurencja to i ta branża jest bardzo bogata i można z niej dużo wyciągnąć . To jak jadący autobus pełen biznesmenów , który się zatrzymuje właśnie przy tobie i zaprasza cię na pokład . Tak możesz pomyśleć czytając ten komentarz bądź trafiając na możliwość pracy w tej branży . Razem z grupa R- team zapraszam cię na pokład z nami , na którym dam ci możliwości , które daje mi firma a dzięki temu projektowi w łatwy sposób możemy przekazać potrzebna tobie wiedzę w terenie .
image
Grażyna DORADCA
Długo obserwowałam rynek Odnawialnych Źródeł Energii oraz firmę NEnergia. Początkowo miałam wątpliwości czy warto dołączyć, ponieważ wydaje się że rynek OZE niedługo się wyczerpie. Jak zauważyłam że OZE to nie tylko fotowoltaika, ale także kolejne możliwości, które dają samowystarczalność energetyczną, zdecydowałam się spróbować. Myślałam także, że branża OZE nie jest dla kobiet, a grupa Fotowoltaika na obcasach uświadomiła mi, że to właśnie kobiety robią największe wyniki, więc bez wahania dołączyłam. NEnergia to ciągły rozwój, wprowadzamy właśnie magazyny energii, ładowarki do samochodów elektrycznych, co jest odpowiedzią na potrzeby rynku i na programy dofinansowań jak Mój Prąd 4.0. Teraz wiem, że OZE to zajęcie na długie lata, daje ogromne możliwości, a R Team oraz N Akademia pokazuje jak je wykorzystać.
image
Daniel MANAGER
Od 3 lat szukałem branży sprzedażowej, aż w końcu natrafiła się okazja pracy jako doradca w Firmie N-energia i tak oto już jestem od 2 lat.
Branża Odnawialnych Źródeł Energii to nie tylko Fotowoltaika ,ale przede wszystkim Pompy Ciepła , Ładowarki Samochodowe, Banki energii , Samochody Elektryczne. Tak na prawdę wszystko co jest związane z energia odnawialną i ekologia. Jeżeli ktoś zadaje sobie pytanie czy to już koniec z fotowoltaika, to tak na prawdę dopiero początek. W firmie stawiamy bardzo mocno na jakość produktu jak i na jakość wykonania nie bawimy się w tanie komponenty, ponieważ nie ma na to nerwów, zależy nam na tym aby klient był bardzo zadowolony z naszych usług i tego uczymy każdego kto do nas dołączy. Jeżeli chodzi o prace w N-energii i być w grupie R-Teamu ,zacząć zarabiać na prawdę fajne pieniądze i przy tym poznać fantastycznych ludzi, którzy chcą twojego sukcesu i wsparcia to jak najbardziej do tego zapraszam. Rynek OZE , jest tak przeogromny , że wygląda to tak . Możesz sobie tylko wyobrazić . Stoisz przed kopalnią złota , a ja ci daje łopatę , całą wiedzę jak to wydobyć, wszystkie narzędzia do tego potrzebne , a od ciebie zależy , czy będziesz chciał się wysilić , aby trochę się nakopać . Myślę, że warto za taką stawkę . Wystarczy spojrzeć dookoła , ile powstaje fotowoltaiki na dachach i nowych domów z pompami ciepła .
image
Mariusz MANAGER
Wiele w życiu już robiłem, znam wiele projektów, ale to co oferuje R-Team zaskakuje mnie każdego dnia. N-Akademia to najnowszy projekt naszego zespołu przeznaczony dla osób chcących dobrze zarabiać w branży OZE. Cały system jest ułożony tak, aby nowa osoba najpierw poznała podstawy czyli instalacje fotowoltaiczne. Kolejnym krokiem jest poszerzenie swoich kwalifikacji i zdobycie wiedzy na temat kolejnych produktów. Osoba po ukończeniu kursy bez problemu będzie mogła polecić klientowi odpowiedni bank energii, dobrać ładowarkę do samochodów elektrycznych czy być w stanie odpowiednio dopasować parametry tak aby pompa ciepła przy minimalnym zużyciu prądu zaspokoiła potrzeby inwestora.
Zapraszam do współpracy każdego kto lubi pracę z ludźmi oraz chce zwiększyć swoje dochody.
image
Rafał MANAGER
Studiowałem Ochronę Środowiska i od zawsze chciałem pracować w branży OZE. Szansę tą dostałem od firmy N-Energia, dzięki której razem z moim zespołem Rteam proponuję moim klientom bezpieczeństwo poprzez łączenie kompleksowych rozwiązań takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, banki energii, czy stacje do ładowania pojazdów. Dziękuję Dyrektorowi naszego zespołu Rteam Pawłowi Rżysko za tak świetne narzędzie sprzedażowo-szkoleniowe jak nakademia, które ułatwi nam pracę poprzez zwiększenie świadomości Klienta jak i skróci okres szkolenia nowych Doradców.
image
Sabina REKRUT
Od prawie roku pracuje w firmie N Energia i nieustannie rozwijam swoją karierę fotowoltaiczną. Cieszy mnie fakt, że nasze społeczeństwo jest coraz bardziej wyedukowane ekologicznie, dba o środowisko przez budowę energooszczędnych domów pasywnych z panelami fotowoltaicznymi, pompami ciepła oraz bankami energii. Stawiając przy tym na samowystarczalność energetyczną. Na ulicach możemy spotkać coraz częściej samochody elektryczne, a w domach ekologiczne źródła ciepła. Już w pierwszym kwartale 2022, będziemy mogli skorzystać z kolejnej edycji programu Mój Prąd 4.0 wspierający rozwój OZE.
Jeśli lubisz nieustanny rozwój, zapraszam Cię do zalogowania się na platformie szkoleniowej NAkademia.
image
Przemysław MANAGER
Pracę w branży fotowoltaicznej zacząłem w firmie N Energia blisko 2 lata temu. Miałem to szczęście, że trafiłem właśnie do R Team. Wizja firmy, której nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i niezależności energetycznej klienta, przy zachowaniu najwyższych możliwości standardów jakości, wykonania i komponentów wyłącznie z polskiej dystrybucji pozwala mi i moim klientom spać bezpiecznie. Zaczynając pracę otrzymałem pakiet szkoleń, dzięki którym potrafię dobrać instalację fotowoltaiczną, pompę ciepła, bank energii, czy też ładowarkę samochodową do potrzeb klienta, aby ogrzewać dom prądem niezależnie od tego czy posiada on dom pasywny, dom energooszczędny, czy też budynek wybudowany dużo wcześniej. Dowiedziałem się jakim narzędziem jest Ekofinansowanie, dzięki czemu nie trzeba na starcie wykładać całego kapitału. Niedługo rusza program Mój Prąd 4.0 wciąż są dofinansowania z programu Czyste powietrze. Zapraszam wszystkich do współpracy z R Team. Dyrektor Paweł Rżysko z cała pewnością zna się na pomocy współpracownikom i potrafi zadbać o rodzinną atmosferę, czego zawsze mi brakowało w moich poprzednich doświadczeniach zawodowych.
image
Ewa REKRUT
NTeam, który tworzymy jest zespołem wykwalifikowanych, wciąż rozwijających się doradców w branży produktów OZE.
Do tej grupy trafiłam w 2019 roku jako jedna z nielicznych kobiet w tamtym czasie, nie wiedząc czym jest fotowoltaika. Pamiętam jak po głowie chodziły mi kolektory słoneczne, że to coś podobnego. Na pierwszych szkoleniach słuchając, o tym w jaki sposób zbudować dom pasywny, dom energooszczędny, jaka to przyszłość na kolejne lata, po prostu niedowierzałam - że jest to możliwe. Kariera fotowoltaiczna, którą mi zaproponował Dyr. Paweł Rżysko była dla mnie czymś niewyobrażalnym... I zaczęło się,... początkowa sprzedaż nie była łatwa, gdyż ludzie oswajali się dopiero z korzyściami fotowoltaiki, nieliczni wierzyli w darmowe żródło ciepła - ogrzewanie prądem, pompy ciepła. Dziś każdy już ma swoją opinie fotowoltaiki, opinie pomy ciepła i stawia na produkty OZE. Projekt ten bardzo wspiera nasze Państwo dając nam ekofinansowanie obniżając stopy procentowe eko pożyczek, dotacje np. w tej chwili w 1 kwartale wyjdzie kolejny program dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych Mój Prąd 4.00. oraz inne programy wspierające elektromobilność, oraz dotacje na Banki Energii, dla rolników. Wiec jak sam widzisz, w którym kierunku zmierza ta branża, określ czy chcesz być częścią wykwalifikowanego RTeamu. Sprawdź sam rejestrując się do platformy szkoleniowej NAkademia i zainwestuj w bezpieczeństwo finansowe. Do zobaczenia.
Człowiek ciągle słyszy o nowych technologiach które rozwijają się w szalonym tempie lecz te poznawane w naszym zespole R Team pozwalają abyśmy pomagali klientom dobrać instalację fotowoltaiczną i uniezależnić ich od Energetyki mając swoją małą elektrownię. Praca w naszym zespole jest oparta na ogromnej wiedzy którą przekazujemy inwestorom dobierając instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, stacje ładowania samochodów które są budowane z najlepszych podzespołów. Daje to wiarygodne i długoterminowe gwarancje. Zapraszamy do współpracy, a ciepło Cię przyjmiemy do naszej Rodziny.
image
Dawid REKRUT
Pół roku zajęło mi poszukiwanie, firmy z którą chciałem nawiązać współprace. Wybór był spory, ale żadna z firm nie oferowała mi takich możliwości jak NENERGIA, to nie jest korporacja. Tylko firma w której bardzo dużą wartość odgrywają ludzie którzy ją tworzą, oraz ich wiedza merytoryczna. Na każdym etapie, można liczyć na wsparcie całej rodziny RTEAM. Jeśli masz w sobie motywacje do ciężkiej pracy oraz jesteś otwarty na wiedze, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.
Oprócz wiedzy, wsparcia oraz ludzi. W NENERGIA bardzo duży nacisk jest kładziony na jakość produktów które oferujemy klientom, jakość montażu oraz co ważne wsparcie klienta w całym procesie instalacji oraz obsługi posprzedażowej.

Przeszukaj bloga

Polecane Posty

Jak przygotować się na Black-Out Wiele osób myśli, jak poradzić sobie w czasie, kiedy zabraknie prądu chociażby na kilka minut. Myślimy także o tym jak przygotować się na dłuższe wyłączenia energii. Kliknij i poznaj możliwości.
Półroczna konferencja N-Energia Co pół roku, zarząd Prezesów i Dyrektorów firmy ,,N Energia’’ organizuje kongres, na którym wraz ze swoimi współpracownikami podsumowuje ostatnie 183 dni.
Czyste Powietrze Plus - ile i dla kogo? Co zmieniło się w nowej odsłonie programu Czyste powietrze plus? Dla kogo jest dedykowana zmiana i co niesie ze sobą? jaka jest procedura? O tym wszystkim przeczytasz w tym artykule.
Serwis fotowoltaiki i gwarancja. Kilka rzeczy o których każdy powinien wiedzieć. Chcesz wiedzieć na co zwracać uwagę wybierając sprzęt i ekipę wykonawców aby mieć realna gwarancję, a nie tylko nic nie znaczący papier? Przeczytaj!
Wybór rodzaju źródła ciepła dla domu Zastanawiałeś się kiedyś nad alternatywą dla ogrzewania domu paliwem stałym? Wyobraź sobie komfort ustawienia temperatury w domu z poziomu swojego fotela lub z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą smartfonu.